Akce

Josef Formánek v Třebíči - 24.10. 2014

Koncert pro Břehy

Díky všem, kteří nám zahráli, kteří pomohli s organizací nebo jen přišli. Podle rozdaných letáků to byly v průběhu odpoledne snad čtyři stovky a víc než sto dalších lidí večer v Béčku. Díky Danovi za dramaturgii.

Běh naděje 2014 - Třebíč

Běh naděje, navazující na běhy Terryho Foxe, se v našem městě stal nedílnou tradicí sportovně společenských akcí s charitativním významem. Jeho dlouholetým organizátorem je Jaroslav Bohutínský. Běh pořádal Sokol Třebíč. Více Zde.

Předvolební fotbálek

28.září se na borovinském hřišti konal předvolební fotbal současných koaličních stran. Zahráli jsme si společně s týmem volba TR a týmem složeného ze členů stran Třebíč můj domov a Pro Třebíč

V tajemných uličkách

Připravili jsme pro vás drobnou pátrací hru, která se odehrává v Židech.  Úkolem je najít fragmenty z fotografií a určit, ke kterým domům patří. Hledá se pomocí přiložené průvodky. Pátrejte od nábřeží po ulici Blahoslavovu. Průvodka je určena k volnému šíření. Můžete ji sdílet i na vašich webových stránkách. 

Předvolební guláš - 16.9.2014

 

Pozvali jsme Vás na předvolební guláš, který uvařil Milan Šťastný a Pavel Hlaváč. Písničky pouštěl Milan Zeibert.  

 

DEN SENIORŮ 1.10.2014

Senioři  letos mohli slavit svůj den s Jaroslavou Obermaierovou. Den seniorů v Třebíči spolupořádala Jitka Švaříčková - vedoucí pečovatelské služby DIANA TŘEBÍČ, o.p.s. 

 

Autogramiáda

Ve středu 16. července proběhla v knihkupectví Trojan autogramiáda a křest knihy TŘEBÍČ A KRÁLOVNA, kterou napsali Pavel Navrkal a Milan Zeibert. Obrázková knížka zve všechny, pro které je atletika sportem, vášní, zábavou, rozptýlením.

Tábor pro rodiče a děti

Tábor v týpí pro rodiče a děti se uskutečnil v prvních dvou prázdninovách týdnech. 14. ročník byl doprovázen příznivým počasím. Třetí generace rodin s malými dětmi tak měla možnost prožít kouzelné dny uprostřed čisté přírody.

Trojitá porce svobodných filmů v Třebíči

Čerstvě znovuotevřená nekuřácká a kulturní restaurace v historické části Třebíče Trumpetka  první tři čtvrtky v červenci hostila Festival svobodných filmů. První večer 3. července byl věnován americké výtvarnici Nině Paley a  promítání záznamu její řeči o vnitřní svobodě umělců