Volby 2014

Jak to dopadlo: máme tři mandáty.

Děkujeme za vaši podporu.

 

 

Kandidátní listina pro volby 2014

Pro letošní volby jsme sestavili kandidátní listinu ze stálého týmu, navíc omlazenou o několik nových tváří. V tiskové podobě si ji můžete stáhnout z přílohy tohoto článku. Podrobněji o kandidátech prokliknutím jména nebo ZDE.

 

Rozhovor s Milanem Zeibertem - Horácké noviny

Popáté přinášíme rozhovor s kandidáty sdružení Břehy do komunálních voleb v Třebíči.
Tentokráte s jedničkou kandidátky Milanem Zeibertem. S Břehy jde už do čtvrtého volebního období, potřetí jako lídr. Z nováčka v opozičních lavicích se stal jedním ze služebně nejstarších zastupitelů, zároveň je jedním ze současných místostarostů.
 

Děkujeme vám za vaši podporu

Děkujeme za vaši přízeň a podporu v letošních komunálních volbách.  Sdružení Břehy.

Rozhovor s Milanem Štastným - Horácké noviny

Komunální volby jsou za dveřmi. V Třebíči se uchází o přízeň voličů hned 13 stran a hnutí. To je hodně a není to dobře. Hlasy se tak rozmělní a po volbách se těžko skládá jednotná koalice. Potřetí přichází sdružení Břehy, aby po Janu Lukáškovi, Jitce Švaříčkové a Haně Houzarové představilo dalšího kandidáta. Je jím Milan Šťastný, který má na kandidátce Břehů třetí pozici.

I to je pár důvodů, proč volit Břehy

Rozhovor s Jitkou Švaříčkovou a Hanou Houzarovou

Představujeme vám další členy z předních pozic kandidátky sdružení Břehy. Jsou to ženy, každá trochu jiná. V práci pro město však nejsou začátečnice. Stejně jako celé sdružení Břehy, které jde do voleb již počtvrté. 
 
 

Rozhovor s Janem Lukáškem - Horácké noviny


Ve čtyřech pokračováních – vždy v pátek se vám postupně představí pět odborníků z čela kandidátky. Dnes si budeme povídat s Janem Lukáškem. Stavařem s duší a okem architekta.

Břehy, volební leták pro volby 2014-2018

Připravili jsme pro vás přehledný leták s fotografiemi jednotlivých kandidátů a volebním programem našeho sdružení. Na letáčku najdete také pozvání na velký koncert. Pořádáme 4.10. na Sokolském stadionu. srdečně zveme, vstup je zdarma. Celý letáček je uložen v příloze ke stažení.